Konferans Gezileri

Gezi Programı I:

5 Eylül 2013

4 Saatlik Ankara Şehir Turu, 09:30

Başlama Saati 09:30. Görülecek yerler:Anıtkabir ve Müzesi  ve de Çanakkale ve Kurtuluş Savaşlarının ses ve görsel olarak anlatımı,HacıBayram Camii ve Türbesi,Ogüst Mabedi,Anadolu Medeniyetler Müzesi(Kapalı olması durumunda) , Etnoğrafya Müzesi Resim Heykel Müzesi ile birlikte Kale ve Eski Ankara pazarları At,Saman,Koyun,Bakır,pazarlarında hediyelik için 30 dakika mola ve Eski ve Yeni Ankarayı tanımak için,Hürriyet Caddesi ,Atatürk Bulvarındaki tarihi ve önemli merkezlerin gösterilmesi Çankaya isteğe göre Atakule’den kuş bakışı bakış ve dönüş.

Tur fiyatı         €25/kişi başı müze girişleri, rehberlik hizmeti ve lüks otobüsle seyahat dahil.

Atakule           € 8/kişi başı

KDV dahil değildir. Bu tur için minimum 7 kişi gereklidir.

Gezi Programı II:

8 Eylül 2013

Tam Gün Kapadokya

07 00 :Hareket Tuz gölünü takiben Uçhisar’a varış Panaromik Kapadokya Vadisi görünümü, Avcılar ve Göreme Açık Hava Müzesinde Erkek ve Kadın Manastırı,ile Elmalı,Aziz Barbara,Yılanlı,Çarıklı, Karanlık ve Tokalı kiliselerinin hepsi kayalara oyulmuş ve içleri renkli fresklerlesüslenmiş kiliselerin ziyareti. Paşa Bağları ziyareti  Avanos’ta Öğle yemeği. Avanos’ta ve Ürgüp’te, Hediyelik için Çanak Çömlek,Halı,Antika ve Mermer Atölyelerinin ziayereti. Ürgüp’te Peri bacaların en güzel örneği Üç Güzeller diye adlandırılanları görülmesi . Kaymaklı veya Derinkuyu  Yeraltı Şehrinin ziyareti  Ankara’ya dönüş akşam yemeği yolda olacaktır. Ankara’ya varış 22:00

Tur Fiyatı        € 80/kb Ulaşım lüks Otobüslerle,girişler,Rehberlik hizmeti ve Öğle yemeği ile Gidişte Avanos’ta ve Dönüşte Baran Tesislerinde yemek molası ,birer adet meşrubat yada sıcak içecek dahil.

KDV dahil değildir.Bu tur için minimum 7 kişi gereklidir.

  Gezi programı dökümanını indirmek için tıklayın.

  • Kobe 9 elite
  • Jordan Shoes
  • Jordan 6 retro